Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje » MSiG

MSiG

PUNKT PRZYJMOWANIA OGŁOSZEŃ DO MONITORA SĄDOWEGO I GOSPODARCZEGO

 

W Sądzie Rejonowym w Płocku sekretariat wydziału gospodarczego przyjmuje ogłoszenia i obwieszczenia przeznaczone do zamieszczenia w Monitorze Sądowym I Gospodarczym. Istnieje możliwość przeglądania monitorów Sądowych i Gospodarczych w formie elektronicznej wydanych po okresie 01-07-2008. Opłaty za ich zamieszczenie uiszcza się z góry na rachunek bieżący dochodów Ministerstwa Sprawiedliwości.

 

Wnioski składa się na odpowiednich formularzach i są przyjmowane wt-pt w godzinach: 8.30-15.00 w poniedziałki 8:30-17:00 w budynku Sądu Rejonowego w Płocku przy ul. Tumskiej 4 B pok. 202.

 

Formularze można uzyskać w sekretariacie Sądu lub pobrać bezpośrednio ze strony http://bip.ms.gov.pl/pl/formularze/

 

Opłata za ogłoszenie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego jest stała i wynosi:
1.za ogłoszenie pierwszego wpisu - 500 złotych,
2.za ogłoszenie kolejnych wpisów - 250 złotych.

 

Opłata za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, wymaganych przez przepisy art. 27 ust. 1 i art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. o warunkach dopuszczalności i nadzorowaniu pomocy publicznej dla przedsiębiorców (Dz. U. Nr 60, poz. 704):
1.informacji o przedłożeniu projektu decyzji lub umowy przez organ udzielający przedsiębiorcy pomocy publicznej,
2.stanowiska organu nadzorującego wyrażonego w opinii o projekcie decyzji lub umowy, o której mowa w pkt 1, dotyczących jednego przedsiębiorcy, wynosi 60 złotych.

Opłatę za inne ogłoszenia i obwieszczenia ustala się za ilość znaków, którymi są litery, cyfry, znaki przestankowe i odstępy między wyrazami, licząc po 0,70 złotych za jeden znak, nie mniej niż 60 złotych za ogłoszenie. W razie żądania użycia w ogłoszeniu lub w obwieszczeniu szczególnej czcionki oraz dokonania podkreśleń i wytłuszczeń, opłatę zwiększa się o 30%

Drukuj informację